راهنمای خرید پستی:
 

برای سفارش پستی محصولات، کافیست پس از رفتن به صفحه اطلاعات محصول، بر روی دکمه ی “خرید پستی” کلیک کرده و مراحل سفارش را به پایانبرسانید. توجه داشته باشید که شما می توانید بعد از سفارش یک محصول، مجددا به فروشگاه بازگشته و محصولات بیشتری را در سبد خرید خود قرار بدهید.

 

  • سفارش شما پس از ثبت، در اولین روز کاری بررسی شده و محصول یا محصولات سفارشی در کوتاهترین زمان ممکن برای شما ارسال می شون


 

  • از زمان تحویل بسته ها به مامور پست ، ۲ الی 4 روز برای پست پیشتاز و 3 الی ۷ روز برای پست سفارشی زمان لازم است تا بسته پستی به دست شما برسد ( روز های تعطیل را به تاخیر بالا اضافه کنید )

  
 

  • لطفا برای سفارش محصولات از آدرس های دقیق همراه با کد پستی ۱۰ رقمی ( در صورت موجود بودن ) استفاده کنید.

راهنمای پرداخت اینترنتی:

پرداخت اينترنتي به پرداختن پول از طريق اينترنت، در قبال دريافت كالا يا خدمات اطلاق مي شود به طوري كه اين پرداخت بدون نياز به حضور فيزيكي در بانك يا فروشگاه و از طريق اينترنت انجام شود. در واقع خريدار با استفاده از كارت بانكي خود مي تواند از اينترنت خريد كرده و و جه آن را همان موقع پرداخت نمايد.
در حال حاضر بانكهاي ملت، سامان، پارسيان، ملي، اقتصاد نوين و پاسارگاد اين امكان را فراهم آورده اند كه افراد بتوانند با استفاده از كارت بانكهاي عضو شتاب، خريد اينترنتي انجام دهند. يعني اين بانك ها به عنوان دروازة پرداخت يا درگاه پرداخت يا در اصطلاح Gateway عمل مي كنند.
بند فوق به اين معني نيست كه فقط كارت هاي همين 6 بانك قابليت خريد اينترنتي دارند، بلكه به اين معناست كه بانك هاي فوق امكاناتي را براي فروشگاه هاي اينترنتي فراهم كرده اند كه از طريق دروازه پرداخت بتوان با كارت ساير بانك هاي عضو شتاب نيز خريد اينترنتي انجام داد.

 

اطلاعات مورد نياز جهت استفاده از سرويس پرداخت اينترنتي

جهت استفاده از سرويس پرداخت اينترنتي، شما به يکي از کارتهاي بانکي متصل به شبکه شتاب کشور و اطلاعات زير نياز خواهيد داشت:

شماره کارت
رمز اينترنتي (رمز دوم)
کد اعتبار سنجي دوم (CVV 2 )
تاريخ انقضاء کارت

 

شماره کارت:

شماره کارت، يک شماره ي 16 تا 19 رقمي مي باشد که بر روي تمامي کارتهاي بانکي درج شده است.

 

رمز اينترنتي (رمز دوم)

شماره رمز اينترنتي، با شماره رمزي که شما هنگام استفاده از دستگاههاي خود پردازATM وارد مي نمائيد متفاوت مي باشد. برخي از بانک ها از رمز دوم کارت به عنوان رمز اينترنتي استفاده مي نمايند و برخي ديگر رمزي جداگانه براي خريد اينترنتي در اختيار صاحب کارت قرار مي دهند.
براي اطلاع از رمز دوم يا رمز اينترنتي خود مي توانيد تنها با مراجعه به يکي از پايانه هاي خود پرداز(ATM) بانک صادر کننده کارت، اطلاعات لازم را به راحتي دريافت نماييد.
در صورتي که امکان فعالسازي و تعريف رمز اينترنتي در دستگاه هاي خودپرداز ممکن نبود، به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه نماييد و از متصدي مربوطه درخواست نماييد تا رمز خريد اينترنتي کارت شما را فعال ساخته و به شما اطلاع دهد.

 

کد اعتبار سنجي دوم (CVV 2 )

کد اعتبار سنجي دوم(CVV2) شماره شناسايي دوم مشتري بوده و بصورت يک عدد 3 يا 4 رقمي، در پشت يا روي اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهاي ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسيان حک شده است.
در صورتي که رمزCVV2 بر روي کارت شما حک نشده بود، مي توانيد با مراجعه به يکي از پايانه هاي خود پرداز(ATM) بانک صادر کننده کارت، اطلاعات لازم را به راحتي دريافت نماييد.
در صورتي که امکان دريافت رمزCVV2 در دستگاه هاي خودپرداز ممکن نبود، به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه نماييد و از متصدي مربوطه درخواست نماييد تا در صورت فعال بودن امکان پرداخت اينترنتي، رمزCVV و تاريخ انقضاء کارت را به شما اطلاع دهد.
نکته: وجود اين کد بر روي کارت ها، دليل بر امکان خريد اينترنتي نيست، بلکه بانک صادر کننده بايد امکان خريد اينترنتي را فراهم کرده باشد.

 

تاريخ انقضاء کارت

تاريخ انقضاء بر روي اغلب کارت هاي بانکي حک شده است. در صورت عدم وجود اين تاريخ، به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه نماييد.
همچنين در صورتي که از تاريخ انقضاء کارت خود اطلاع نداريد، مي توانيد به جاي آن از يک تاريخ فرضي مانند9912(2 به جاي ماه و 99 به جاي سال) استفاده نماييد