شما با خرید از " خانه جزوه ایران" علاوه بر خریدی آسان، با کیفیت و ارزان، خریدی مطمئن را انجام داده اید. "خانه جزوه ایران" با بهره گیری از انواع ارسال های پستی و همچنین درگاه امن "زرین پال" خریدی آسان و امن را برای مخاطبان خود به ارمغان آورده است. در صورت بروز هر مشکلی می توانید با شماره پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید و یا برای اطلاع از اینکه محصولات خریداری شده شما در چه وضعی به سر می برند به پنل کاربری خود مراجعه نمایید.

برای مشاهده صفحه خبر بر روی عکس بالا کلیک فرمائید

1-سابقه فعالیت سایت اصلی در زمینه کنکور کارشناسی ارشد معماری از سال 89
2-خدمات کاملا رایگان و رضایت مندی کاربران

3-امنیت در هنگام پرداخت با زرین پال

 زمانی که پرداخت آنلاین در ایران پدیده‌ای نوپا محسوب می‌شد و گرفتن درگاه‌های پرداخت آنلاین دشواری‌های زیادی داشت، برای ایجاد یک فضای ایمن و قابل اعتماد میان فروشندگان و خریداران اینترنتی و همچنین ارائه‌ی یک درگاه پرداخت اینترنتی به سادگیِ هرچه تَمام‌تر، استارت‌آپی به نام زرین‌پال در فروردین ۱۳۸۹ متولد شد. با استقبال خوبِ مشتریان و فروشندگان از زرین‌پال این استارت‌آپ خلاق با سرعتِ بیشتری رشد کرد تا به امروز که زرین‌پال به یک کسب و کار پیشگام، معتبر و نوآور در زمینه‌ی ارائه‌ی راه‌کارها و خدمات پرداخت آنلاین تبدیل شده است. اکنون زرین‌پال به عنوان مجموعه‌ای مستقل و زیر نظر صندوق سرمایه‌گذاری چند ملیتی مالتی‌وِنچرز در حال فعالیت می‌باشد.

دستاوردها
کسب و کارهای دانش‌بنیان همواره تلاش بر گسترش منابع انسانی و پایگاه‌های دانش خود دارند اما زرین‌پال نیز، به عنوان یک کسب و کار دانش‌بنیان با سرمایه‌گذاری و تمرکز دو چندان در زمینه‌های موجود و توسعه‌ی فعالیت‌های خود در حوزه‌ی فناوری اطلاعات به خصوص فناوری‌های مالی (FinTech) توانسته است، دستاوردهای معتبر و قابل توجه‌ای داشته باشد.
    بهمن ۱۳۹۳: قوی‌ترین تیم فنی بین استارتاپ‌های ایرانی
    توسط: گزارش رسمی مشاور فنی سرآوا
    اسفند ۱۳۹۳: سرویس برگزیده
    جشنواره وب و موبایل ایران
    اسفند ۱۳۹۴: انتخاب اول بهترین سرویس مالی و بانکی
    جشنواره وب و موبایل ایران